Nové iPhony 17 možno v EÚ nebudú mať fyzickú SIM, iba eSIM
Diskusia k článku: Nové iPhony 17 možno v EÚ nebudú mať fyzickú SIM, iba eSIM
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: jaTelefón vzduch
Od: Tribald
|
Pridané:
2025-09-01 10:26:13
A načo ti je v telefóne plastová kokocina s kúskom pliešku?
|