Ceny RAM sa majú zvýšiť aj vo štvrtom štvrťroku
Diskusia k článku: Ceny RAM sa majú zvýšiť aj vo štvrtom štvrťroku
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Ceny totok?
Od: Jožko som
|
Pridané:
2025-09-24 11:39:42
Tu už nikdo nič negarantuje? Po cene flaše teraz začne rásť aj cena RAMy?
|