Apple si kúpila exkluzívne práva na F1
Diskusia k článku: Apple si kúpila exkluzívne práva na F1
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: hed viga
Od: 31337
|
Pridané:
2025-10-18 08:51:33
Par rokov dozadu urobili obrovskú marketingovu kampan. Socialne siete, netflix, pridali Vegas GP. A zrazu maju fanusikov aj v Amerike.
|