Apple si kúpila exkluzívne práva na F1
Diskusia k článku: Apple si kúpila exkluzívne práva na F1
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: CSOB IB
Od: Dnddndjdjdj
|
Pridané:
2025-10-18 18:08:26
Ano, cele IT oddelenie je u tvojej mamky
|