Apple si kúpila exkluzívne práva na F1
Diskusia k článku: Apple si kúpila exkluzívne práva na F1
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: CSOB IB
Od: Jaaasom
|
Pridané:
2025-10-19 16:03:43
Keď je to raz mesačne, potom je to plánovaný výpadok, takže je všetko v poriadku.
|