Apple si kúpila exkluzívne práva na F1
Diskusia k článku: Apple si kúpila exkluzívne práva na F1
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
lolll
Od: mor_PH_eus
|
Pridané:
2025-10-21 08:44:01
tie pokazene vysavace aj niekoho zaujimaju?
|