Apple si kúpila exkluzívne práva na F1
Diskusia k článku: Apple si kúpila exkluzívne práva na F1
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: idu sami proti sebe
Od: palqo
|
Pridané:
2025-10-21 09:34:02
Dobre rano stara mama. F1 ma vsade jedneho vysielatela. V UK Sky, USA ESPN, u nas a v Cechach jedine Nova Sport, ktoru si vysielatelia pekne napchaju do XL TV balikov, v Rakusku po dlhych rokoch ORF sa strieda so Servus TV vo vysielani. Nikde som nevidel, ze by vysielalo viac stanic.
|