O2 dokončilo vypnutie 3G siete, avizuje výrazné zvýšenie pokrytia 5G siete
Diskusia k článku: O2 dokončilo vypnutie 3G siete, avizuje výrazné zvýšenie pokrytia 5G siete
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: jletltlj
Od: brano2
|
Pridané:
2025-10-22 17:49:28
Dopadne to ako s telemetrickymi jednotkami v USA, kazdy servis to bude odpajat, lebo to bude vybijat autobaterie ako to bude do aleluja hladat signal.
|