O2 dokončilo vypnutie 3G siete, avizuje výrazné zvýšenie pokrytia 5G siete
Diskusia k článku: O2 dokončilo vypnutie 3G siete, avizuje výrazné zvýšenie pokrytia 5G siete
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
700Mega
Od: brano2
|
Pridané:
2025-10-22 17:55:18
Idu dole frekvenciou, aby pokryli co najvacsie uzemie najmenej antenami. Tu zas ide o usporu na ukor kvality pokrytia. Hlavne ze je to "5G" (alebo zamaskovane 4G).
|