Prvý exaflopový superpočítač mimo USA, v Európe
Diskusia k článku: Prvý exaflopový superpočítač mimo USA, v Európe
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Solitare
Od: Solitare
|
Pridané:
2025-11-17 23:59:43
Pojdeme do Nemecka si na nom zahrat Minesweeper alebo Solitare.
|