Jeden nemecký štát ušetrí prechodom na open source ročne 15 miliónov
Diskusia k článku: Jeden nemecký štát ušetrí prechodom na open source ročne 15 miliónov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
to uz hej
Od: dadddd
|
Pridané:
2025-12-23 13:10:23
to je kopec usetrenych penazi, to sa velmi oplati. Mohli by aspon malu cast z nich investovat na podporu open source apiek...
|