Jeden nemecký štát ušetrí prechodom na open source ročne 15 miliónov
Diskusia k článku: Jeden nemecký štát ušetrí prechodom na open source ročne 15 miliónov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
---------------------------------
Od: ParaNoik
|
Pridané:
2025-12-23 14:37:37
"vývoj open source riešení, tieto náklady budú ale jednorazové." A ešte tú o červenej čiapočke.
Firmy platia veľké peniaze za software hlavne kvôli PODPORE.
|