Jeden nemecký štát ušetrí prechodom na open source ročne 15 miliónov
Diskusia k článku: Jeden nemecký štát ušetrí prechodom na open source ročne 15 miliónov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
petnast mega
Od: háre ráma
|
Pridané:
2025-12-25 07:40:22
15 mega ktore usetria....
15 mega sa mohlo povalovat v penazenkach pracujucej elity a tocit ekonomiku, ale nieee
|