Jeden nemecký štát ušetrí prechodom na open source ročne 15 miliónov
Diskusia k článku: Jeden nemecký štát ušetrí prechodom na open source ročne 15 miliónov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: petnast mega
Od: Asi takto
|
Pridané:
2025-12-26 19:03:22
Ty si robil konsolidaciu na slovensku?
|