Železnice donútili cestujúcich na elektronický nákup, teraz rušia predaj lístkov už aj vo väčších mestách
Diskusia k článku: Železnice donútili cestujúcich na elektronický nákup, teraz rušia predaj lístkov už aj vo väčších mestách
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: (Ne)výhoda
Od: ...
|
Pridané:
2026-02-04 18:08:43
Mne sa to uz oplati pri cene paliva aj ked jazdim sam. Samozrejme TCO je stale vyssie, lenze zase auto mas na x veci a je otazne, ci ho dokazes v plnej miere nahradit nejakou alternativou.
Ak by som siel hromadnou dopravou tak pridem o 2h denne a dost brutalny prepad komfortu - to uz sa pise vyssie.
Ak byvas vo vecsom meste, tak vies to nahradit nejakym taxikom, tie ale v malych mestach prakticky ani neexistuju a tym padom ich dostupnost je nizka. Navyse vzdy bude situacia, kedy auto potrebujes prave v tomto okamihu a hned z roznych dovodov a to nevykryje okrem vlastneho auta nic. Samozrejme, ze zit sa s tym da, ale preco by si clvoek mal komplikovat zivot pre tych par € navyse?
|