Linux zrejme odstráni podporu pre 486-ky v ďalšej verzii 7.1
Diskusia k článku: Linux zrejme odstráni podporu pre 486-ky v ďalšej verzii 7.1
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: stary hardware je sice OK ale
Od: Lars Schotte
|
Pridané:
2026-04-10 00:11:17
To som si tiež všimol, že posledné roky fičí vintage computing.
Ja to ale považujem za stratu času. Tiež som sa v minulosti moc zaoberal so starými PC, ale dnes je pre mňa hranica, že to musí mať aspoň SATA1. Ak to má IDE kábel, nech to ide do <>.
Ludié sa vracajú do vintage práve preto, lebo im sú moderné počítače moc nepraktické. Ale potom je otázka, prečo ich kupujú?
A keď im niekto postaví alternatívu v podobe MacBook Neo, tak aj to budú kritizovať. Ludié majú strašne úzky pojem o tom, čo vlastne všetko na trhu je a preto sú tak frustrovaní. Keby vedeli, že ten výber je väčší, tak by sa to odrazilo aj na dopyte po iných produktoch.
|