Sci-fi o alternatívnych vesmíroch od Apple začne v auguste
Diskusia k článku: Sci-fi o alternatívnych vesmíroch od Apple začne v auguste
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Heeeej to sa tesim
Od: LytaRyta
|
Pridané:
2026-04-09 11:00:52
hej, len ma trochu zmiatlo, že sú asi 2 seriály s rovnakým názvom xD som ich zrovna stahoval týzden s5, som chcel ovšem ten s Jodele Ferland :p
|