Microsoft deaktivoval účty vývojárov významných open source softvérov, nemá ísť o zámer
Diskusia k článku: Microsoft deaktivoval účty vývojárov významných open source softvérov, nemá ísť o zámer
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Bude sranda
Od: Rado2
|
Pridané:
2026-04-09 10:49:10
dali to na eštoka
|