Microsoft deaktivoval účty vývojárov významných open source softvérov, nemá ísť o zámer
Diskusia k článku: Microsoft deaktivoval účty vývojárov významných open source softvérov, nemá ísť o zámer
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: WireGuard ma kernel driver?
Od: bla bla bla
|
Pridané:
2026-04-09 18:52:00
Lokal Admin je čisté zlo....všakže. Dokáže dropnúť a go go go gúl...
|