Microsoft deaktivoval účty vývojárov významných open source softvérov, nemá ísť o zámer
Diskusia k článku: Microsoft deaktivoval účty vývojárov významných open source softvérov, nemá ísť o zámer
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
takimtreba
Od: ehjkhjk
|
Pridané:
2026-04-13 08:33:24
Tak im treba . Ako mozes hostovat opensource na serveroch najvacsej korporacie, ktora je znama ich vendorlockingom a vydieracskymi praktikami??
|