neprihlásený Sobota, 6. júna 2026, dnes má meniny Norbert
FreeBSD odštartovalo projekt testovania kompatibility notebookov


Diskusia k článku: FreeBSD odštartovalo projekt testovania kompatibility notebookov

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Konecne dobra sprava.

Len pri tych GPU ovladacoch by to chcelo tvorit vlastne tak aby bolo na nich mozne rozbehat drvivu vacsinu softveru/hier z widowsu , bez problemov a aj pri modifikaciach

Ako vhodny vyber softveru na testovanie by som uviedol Directx7 8 9 11 hry - Railroad tycoon 3 , Rome total War, SimCity 4 , Need for Speed Underground,

Pri railroad tycoon 3 je tam napriklad bug ze ak reportuje OS viac ako 512MB VRAM tak hra crashne, pri rome total war obsahuje rome TW direct x8 a expanziu alexander ktora bezi uz na Dx9, Pri Simcity4, NFS Underground/Most Wanted je tam DRM, ktore treba zabezepcit aby behalo spolahlivo ...

Posledny krok umoznit kompatibilitu DXVK a niektorych modov

Ked uz nieco robit tak poriadne inak to bude len dalsi vystrel do tmy a doyebaneho vendorlockingu od Applu a Mikrosoftu sa nezbavime...

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.