FreeBSD odštartovalo projekt testovania kompatibility notebookov
Diskusia k článku: FreeBSD odštartovalo projekt testovania kompatibility notebookov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
dobra sprava
Od: ehjkhjk
|
Pridané:
2026-04-13 08:29:09
Konecne dobra sprava.
Len pri tych GPU ovladacoch by to chcelo tvorit vlastne tak aby bolo na nich mozne rozbehat drvivu vacsinu softveru/hier z widowsu , bez problemov a aj pri modifikaciach
Ako vhodny vyber softveru na testovanie by som uviedol Directx7 8 9 11 hry - Railroad tycoon 3 , Rome total War, SimCity 4 , Need for Speed Underground,
Pri railroad tycoon 3 je tam napriklad bug ze ak reportuje OS viac ako 512MB VRAM tak hra crashne, pri rome total war obsahuje rome TW direct x8 a expanziu alexander ktora bezi uz na Dx9, Pri Simcity4, NFS Underground/Most Wanted je tam DRM, ktore treba zabezepcit aby behalo spolahlivo ...
Posledny krok umoznit kompatibilitu DXVK a niektorych modov
Ked uz nieco robit tak poriadne inak to bude len dalsi vystrel do tmy a doyebaneho vendorlockingu od Applu a Mikrosoftu sa nezbavime...
|