V európskej časti lode Orion uniká hélium, posádku a pristátie Artemis II to nemá ohroziť
Diskusia k článku: V európskej časti lode Orion uniká hélium, posádku a pristátie Artemis II to nemá ohroziť
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Bude sranda
Od: igigi
|
Pridané:
2026-04-10 15:53:16
Houston máme problém :D
|