V európskej časti lode Orion uniká hélium, posádku a pristátie Artemis II to nemá ohroziť
Diskusia k článku: V európskej časti lode Orion uniká hélium, posádku a pristátie Artemis II to nemá ohroziť
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
hahahha
Od: kyklop
|
Pridané:
2026-04-11 11:26:27
"Pri vstupe do atmosféry budú použité vlastné motory v module pre posádku a servisný modul bude ešte pred vstupom do atmosféry odpojený a zhorí v atmosfére." máte tam chybu, modul pre posádku nemá vlastné motory.
|