neprihlásený Štvrtok, 18. júna 2026, dnes má meniny Vratislav
Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2


Diskusia k článku: Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

ale mali by ma5 vsetko jednotne. DVBT2 HEVC
Zakladny STB stoji cca 16 Eur, uz mnoho rokov iny ako s HEVC sa nepredavaju, pochopil by som vysielanie v mpeg2, aby to slo aj na tom najstarsom TV digitalnom, ale pri tom prazdne v dvb ktore je na Slovensku, keby radsej vsetko bolo FHD HEVC, preladene raz a naposledy na najblizsie roky.

Este mame doma maly CRT TV, len preto ze je v skrinke a ani sa nepouziva, ale hevc stb ku nemu mame viac ako 5 rokov, kvoli ceskych staniciam. Naozaj netusim, ked v minulosti 264 STB stal 80 a mpeg2 30 Eur, tak mohli sa na to vyhovorit, dnes ale hevc stoji 16, bezna cena neakciova cca 20 eur, to nezrujnuje nikoho, na co je to saskovanie este aj s mpeg4?

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.