Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Diskusia k článku: Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Eugénio
Od: sk vidláci
|
Pridané:
2026-04-11 00:31:36
nie je potreba sa do toho vyznavat. chap to ako prirovnanie k tomuto: sused skupil polnu cestu za domom a potom sa polovica sedlakov na dedine zacala hadat na <>nach bo musia chodit naokolo
|