Vzniká súborový systém vhodný pre vesmírne misie
Diskusia k článku: Vzniká súborový systém vhodný pre vesmírne misie
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
L a K, Letectví a Kosmonautika - Capricorn I a Austrálie neexistuje ! !!
Od: LytaRyta Hochbatnica 3-rybá
|
Pridané:
2026-04-14 22:35:39
dost vela, povedal by som..
ale možno už nvm nič, školy nemám,
ani auto, ani motorku
ani grunty, ani polnosti..
..len si užívám svojí volnosti
a robím dost nízko pod svoje schopnosti,
som na jobe pod svoje možnosti
|