Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Diskusia k článku: Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Totok je titulek
Od: Totok je meno
|
Pridané:
2026-04-14 13:03:42
Myslím, že najlepšie by spravili, kebyže celé dévébété úplne vypnú! V čase konsolidácií by to bol skvelý krok. :-D
|