neprihlásený Sobota, 6. júna 2026, dnes má meniny Norbert
Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem


Diskusia k článku: Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Myslím, že najlepšie by spravili, kebyže celé dévébété úplne vypnú! V čase konsolidácií by to bol skvelý krok. :-D

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.