Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Diskusia k článku: Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
rtrtrtr
Od: rtrtrt
|
Pridané:
2026-04-14 13:18:47
Porovnaj so situaciou v CZ
|