neprihlásený Sobota, 6. júna 2026, dnes má meniny Norbert
Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem


Diskusia k článku: Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

jak Brno, casti diviakov z tych 27, ktori pouzivaju dvbt sa zhorsil prijem. Co len budeme robit? ;-(
Zruste to uz konecne a frekvencie uvolnite na dolezitejsie veci!!!

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.