Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Diskusia k článku: Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Prídem, až nastaví zrcadlo !
Od: LytaRyta Hochbatnica 3-rybá
|
Pridané:
2026-04-14 16:29:48
Sliepka !
by som možno šiel na Slepici,
sa roshodnem podla toho, čo o nej napíše slovutný Verbal !
|