Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Diskusia k článku: Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: to nevadi
Od: Jaaasom
|
Pridané:
2026-04-14 19:00:12
V multiplexe stvr sa nič nezmenilo, tak ti nemá čo vadiť.
|