Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Diskusia k článku: Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: chudaci
Od: ______________
|
Pridané:
2026-04-15 14:20:19
nebud toto, ti medialni idioti sa tlacia vsade aj tu ich je ... a to sa drbu este aj na net akoby ich tam niekto chcel ... strasne vterky uplne bez slusnosti
|