Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Diskusia k článku: Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Totok je titulek
Od: ...
|
Pridané:
2026-04-15 17:40:42
Hej a to co akoze "sprehladnila", tak v zapeti minula na svoj papalasizmus od limuziny, cez rozne "akozecesty" od predrazenych leteniek, cez predrazene hotely a prenajmy, dotacie svojim kamoskam na kaviarne a salony az po traktory. Ale tie chapem ze potrebuje, lebo tolko hnoja co maju jej fanusikovia v hlave nejako vyviezt musi.
|