Linux definitívne odstráni podporu pre 486-ky v ďalšej verzii 7.1
Diskusia k článku: Linux definitívne odstráni podporu pre 486-ky v ďalšej verzii 7.1
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: 486 SX
Od: fumb duck
|
Pridané:
2026-04-16 13:24:47
nie. upgradnes na 7.0 a potom uz neupgradujes.
|