USA zakázali zahraničné routery, udelili prvé výnimky zo zákazu
Diskusia k článku: USA zakázali zahraničné routery, udelili prvé výnimky zo zákazu
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Turris
Od: aedgf34
|
Pridané:
2026-04-17 14:25:04
Mozno preto, ze ho mas v default nastaveniach a ked ich zresetuje do defaultu, tak ty si nic nevsimnes.
To je ako ked ludia si vo windows vypnu reklamy a updaty ich znova zapnu. Ti, ktori si ich nikdy nevypli v tom nevidia problem, im to predsa nikdy nespravilo.
Btw, Omnia je 32-bit ARMv7. Mnoho aplikacii na tom uz nebezi. lebo je to obsolete. Mox bol naproti tomu 64-bit ARMv8, akurat ze bol hw zabugovany.
|