neprihlásený Štvrtok, 11. júna 2026, dnes má meniny Dobroslava
USA zakázali zahraničné routery, udelili prvé výnimky zo zákazu


Diskusia k článku: USA zakázali zahraničné routery, udelili prvé výnimky zo zákazu

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Mozno preto, ze ho mas v default nastaveniach a ked ich zresetuje do defaultu, tak ty si nic nevsimnes.

To je ako ked ludia si vo windows vypnu reklamy a updaty ich znova zapnu. Ti, ktori si ich nikdy nevypli v tom nevidia problem, im to predsa nikdy nespravilo.

Btw, Omnia je 32-bit ARMv7. Mnoho aplikacii na tom uz nebezi. lebo je to obsolete. Mox bol naproti tomu 64-bit ARMv8, akurat ze bol hw zabugovany.

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.