neprihlásený Streda, 10. júna 2026, dnes má meniny Margaréta
Linux Mint sa mení, bude vydávaný menej často


Diskusia k článku: Linux Mint sa mení, bude vydávaný menej často

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Vyhovuje. Mint je hlavne pre ľudí, ktorý chcú spoľahlivý konzervatívny systém, takže smer zvolili podľa mňa správny.

Doteraz som mal skúsenosti len s Windowsom. Som relatívne čerstvým spokojným užívateľom Linuxu (Mintu) a dnes som zo zvedavosti chcel nainštalovať Fedoru. Budem si na to musieť vziať viac času, lebo ak chcem vlastné rozdelenia partícií, už to nie je také šuch buch ako pri Minte. Ten inštalátor Fedory mi príde chaotický.

Inak čo som testoval napr. pinch to zoom na notebooku, to mi išlo zatiaľ len na Fedore a OpenSuse. Tu by mohol Mint pokročiť s Waylandom.

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.