Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Diskusia k článku: Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Vestenie gule
Od: Kvetinar
|
Pridané:
2026-04-18 10:25:00
Dr Hawkeye Pierce posiela palec hore.
|