Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Diskusia k článku: Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: ..sa nevede ted nejlíp, sa nejak moc nedarí..
Od: ____________
|
Pridané:
2026-04-20 10:33:36
toothak
|