neprihlásený Štvrtok, 18. júna 2026, dnes má meniny Vratislav
NASA na sonde Voyager 1 vypla kvôli šetreniu spotreby ďalší prístroj


Diskusia k článku: NASA na sonde Voyager 1 vypla kvôli šetreniu spotreby ďalší prístroj

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

...Mezi klíčové symptomy, které experti identifikovali, patří:
- Fonemické parafázie: Používání nesmyslných zvuků nebo komolených slov (např. „mishiz“ místo missiles), což naznačuje poškození řečových center v mozku.
- Zhoršená motorika: Pozorovatelé si všímají „široké chůze“ (wide-based gait) a potíží s rovnováhou, což jsou časté neurologické průvodní jevy kognitivního úpadku.
- Ztráta kontroly impulzů: Agresivní výpady na sociálních sítích v nočních hodinách jsou vnímány jako neschopnost mozku regulovat emoce a potlačovat impulzy."

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.