NASA na sonde Voyager 1 vypla kvôli šetreniu spotreby ďalší prístroj
Diskusia k článku: NASA na sonde Voyager 1 vypla kvôli šetreniu spotreby ďalší prístroj
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Špiny oranžové
Od: ____________
|
Pridané:
2026-04-20 21:38:46
ved je to fraska
|