Pošta konečne overuje občiansky v mobile bezpečne, po absurdnom ročnom "vizuálnom overovaní"
Diskusia k článku: Pošta konečne overuje občiansky v mobile bezpečne, po absurdnom ročnom "vizuálnom overovaní"
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Nonsens
Od: kubonm
|
Pridané:
2026-04-21 10:51:40
No jasné, minulý týždeň ma na pošte v Novom Meste nad Váhom poslali preč že to neakceptujú a mám si doniesť občiansky inak mi list nevydaju :D
|