Apple vymení svojho CEO, od septembra
Diskusia k článku: Apple vymení svojho CEO, od septembra
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
vegeta
Od: bananovnik
|
Pridané:
2026-04-21 13:09:02
len taka zaujimavost, co sa tyka ale velkej casti financneho a technologickeho sveta. Z clanku:
hodnota akcií z 350 miliárd dolárov na 4 bilióny
ročné príjmy zo 108 miliárd na 416 miliárd dolárov
Strucne, hodnota akcii isla hore 11,5 nasobne
zatial co prijmy "len" 4 nasobne
|