Apple vymení svojho CEO, od septembra
Diskusia k článku: Apple vymení svojho CEO, od septembra
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Casnícky a barmanky a barbieri v Bruseli ziadajú sci-fi film, o spoluzití 3 prsatích, stíhlích, dlhonohích blondatych, 15, 16, ~ 17 rocnyích dievcin a 11 certov novo-svédov v 2.tríde gymplu v Oslo - Malmö
Od: Lyta ZkrachZneuzNasranAChudobna
|
Pridané:
2026-04-21 13:51:01
po zních pujde k turkovi !
po 15.stom,
mu dali vypoved ze skoly !
uz nemusí, uz je siestak,!
uz má, uz vsetko vie !
|