Apple vymení svojho CEO, od septembra
Diskusia k článku: Apple vymení svojho CEO, od septembra
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: vegeta
Od: Gertrudo
|
Pridané:
2026-04-21 17:11:47
Povedal by som ze odvtedy zaroven stupol pocet ludi co investuju do akcii. V 2011 si nemohol hocikto cez mobil kupit akcie apple, teraz mas viac moznosti ako sa dostat lahko k akciam.
|