Apple vymení svojho CEO, od septembra
Diskusia k článku: Apple vymení svojho CEO, od septembra
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: wazne?
Od: ferinko
|
Pridané:
2026-04-22 09:14:05
A preto ich ma na ruke tolko ludi, kuknem dookola a vacsina ludi ma apple watch a iphone. Ale je to len kokotina, presne preto ich ma tolko ludi.
|