| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
kravy zeru seno
Od: elenov fanda
|
Pridané:
14.5.2026 16:23
Tolko tepla, co vyprodukuje takato raketka uz moze zamavat s globalnym oteplovanim
|
| |
Re: kravy pijú vodu
Od: mlieko mlieko
|
Pridané:
15.5.2026 0:35
volá sa to zmena klímy, keď už ...
|
| |
Re: kravy pijú vodu
Od: elenov fanda
|
Pridané:
15.5.2026 5:13
Nie! Topia sa ladovce, otepluje sa v europe, stale viac homies je na nete, otepluju sa instagramovi users aj facebookers... jasne globalne oteplovanie
|
| |
Re: kravy zeru seno
Od: Kyslik
|
Pridané:
15.5.2026 6:40
Na Slovensku sa rocne predaju cca 4 miliony ton paliva (benzin+nafta). To je cca 4000 startov Starshipu. Len zo zaprdeneho Slovenska.
Rad som ti pomohol a zbavil ta zbytocnej obavy.
|
| |
Re: kravy zeru seno
Od: elenov fanda
|
Pridané:
15.5.2026 6:49
Lacik, si to ty? Tvoje zarucene informacie z pivnice nikogo nezaujimaju
|
| |
Re: kravy zeru seno
Od: Asi takto
|
Pridané:
16.5.2026 7:16
Je to 5 milionov ton a z kazdeho litrika lacnej ruskej ropy a draheho benzinu kvapne robovej partii. Je to cca 550 milonov eur rocne. To je ina sleyada. Ak by weis bral svojich 40k mesacne, vyslo by to na jeho plat 1100 rokov.
|
| |
Re: kravy zeru seno
Od: Hroch_asdf
|
Pridané:
15.5.2026 8:26
Porovnavaj. Slnko, ake je daleke od Zeme, svieti ako blbe a doda na Zem obrovske mnozstvo energie. Jeho vin.
|
| |
Re: kravy zeru seno
Od: HAHA
|
Pridané:
15.5.2026 10:11
čím skôr vyčerpáme fosílne palivá, tým skôr skapeme a uvoľníme priestor pre ďalšiu evolúciu života na planéte.
|
| |
Re: kravy zeru seno
Od: mor_PH_eus
|
Pridané:
15.5.2026 14:55
jj, bakterie ziskaju spat nadvladu :D
|
| |
Re: kravy zeru seno
Od reg.: Kvík?
|
Pridané:
15.5.2026 12:29
1030 ton metánu, čiže asi 57 TJ. Toľko asi dopadne za jeden deň zo Slnka na 1 km² povrchu. Nič moc.
|
| |
Re: kravy zeru seno
Od: pravda oslepi oci
|
Pridané:
15.5.2026 12:36
Tam sa ale luce rovnomerne rozlozia a casto nevznikaju take akumulovane loziska vysoko-horuceho ohna ako pri lete raketoplanu. Tolko kysliku co zmaria len tak, aby overili, ze zem je plocha. Zem je fakt plocha, nehambim sa za to, ze som plochozemec a som tiez zastanca mRna vakcin, som pro-vaxer. mRna pre kazdeho lebo ide hentovirus.
|
| |
Letiet
Od: Hroch_asdf
|
Pridané:
15.5.2026 8:25
... a niekde lietaju inzinieri zo zamestnani.
|