neprihlásený Nedeľa, 4. júna 2023, dnes má meniny Lenka
Rýchlosti DSL a chella v máji


Diskusia k článku: Rýchlosti DSL a chella v máji

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Dobrý deň !

1.
Myslím, že tento článok je pravda tak na 1/2 !!!
Predposledný odsek dole smeruje podľa mňa k tomu, aby spoločnosť SLOVANET "zlákala" ďalších najivných ľudí na svoje nekvalitné služby produktov DSL, bez rozdielu na všetky rýchlosti.
Síce píšete, že smerujete k zvýšeniu rýchlosti, ale tak tomu nie je. Pri starej službe t.j. 384/64 Kbps/s som mal rýchlosť zhruba na rovnakej hodnote.
Dnes už po prechode z tejto rýchlosti na vyššiu t.j. 512/128 Kbps/s klesla rýchlosť sťahovania dát na "katastrofálnu" úroveň hlboko pod 130 Kbps/s. Takže, tu sa dá asi veľmi ťažko hovoriť o skvalitnení vašich služieb a rýchlosti.
Potvrdzujú to aj výsledky merania na internete, nemyslím len www.dsl.sk, ale aj iné www stránky.
Ďalším faktom je aj to, že dosahujete asi najhoršie výsledky spomedzi konkurencie.

Rád by som vedel či sa táto situácia u Vás zlepší. Mám veľa známych, ktorý sú vašími zákazníkmi a majú tie isté problémy ako ja.
Musím povedať, že ich je pomerne veľa a ich počet presahuje 200 osôb z rôznych lokalít Slovenskej republiky (BA, BB, KE, ZA, CA, a ďalšie veľké mestá).

Slovanet zaznamenal vysoký nárast tržieb

Spoločnosť Slovanet dosiahla za prvý štvrťrok 2005 tržby z predaja tovarov a služieb vo výške 96,4 mil. Sk. Na ich raste sa výrazne podieľali tržby z poskytovania virtuálnych privátnych sietí a z predaja ADSL služieb. Vysokým nárastom tržieb Slovanet naďalej potvrdzuje svoju pozíciu najväčšieho alternatívneho internetového poskytovateľa.

Bratislava, 15. jún 2005 - Podľa predbežných hospodárskych výsledkov dosiahol Slovanet v prvom kvartáli tohto roka tržby z predaja tovarov a služieb vo výške 96,4 miliónov, čo je viac ako 17%-ný nárast oproti prvému štvrťroku 2004. Na ich vysokom raste sa výrazne podieľali tržby z poskytovania virtuálnych privátnych sietí. V porovnaní s prvým kvartálom 2004 vzrástla ich hodnota o 127 % a dosiahla výšku viac ako 39 miliónov korún. Výrazný nárast zaznamenali aj tržby z predaja ADSL služieb, ktoré stúpli o viac ako 240 % v porovnaní s rovnakým obdobím predchádzajúceho roka. Celkové hospodárske výsledky zodpovedajú obchodnému plánu spoločnosti na rok 2005.

„Vzostupnou tendenciou tržieb z predaja služieb vysokorýchlostného internetu naša spoločnosť opäť potvrdila, že jej patrí prvá priečka spomedzi alternatívnych internetových poskytovateľov,“ hovorí Peter Máčaj, výkonný riaditeľ Slovanetu. „Úspech v predaji vysokorýchlostného internetu pripisujeme najmä tomu, že ponúkame najnižšie ceny DSL služieb v porovnaní s konkurenciou

a taktiež neustále vynakladáme investície do zvyšovania rýchlosti prístupu do internetu,“dodáva P. Máčaj.

Prvé mesiace roku 2005 naznačili, že predaj DSL služieb sa bude naďalej zvyšovať. V ďalších mesiacoch Slovanet očakáva aj prudký rast tržieb z poskytovania hlasových služieb.


Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.

Overovací text:Pre overenie, že komentár sa nepridáva automatizovanými prostriedkami, prosím prepíšte text, ktorý vidíte na obrázku. Písmená musíte zadávať rovnako ako na obrázku veľké. Pokiaľ text neviete prečítať, kliknite prosím na tlačidlo "Obnoviť obrázok". V texte sa používajú iba znaky "BCDJKMPRSVWXY1234589".