Nový firmvér pre HP servery bude iba pre zákazníkov platenej podpory
Diskusia k článku: Nový firmvér pre HP servery bude iba pre zákazníkov platenej podpory
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Srotisko
Od: Srotisko
|
Pridané:
2014-02-07 20:09:50
Nech sa HP stri do pice aj so svojimi strotmi. Vivat IBM,Dell,Futjisu
|