USA odstupujú od klimatickej dohody
Diskusia k článku: USA odstupujú od klimatickej dohody
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Fhgfutftucutcy
Od: zxcvbn
|
Pridané:
2017-06-02 17:58:32
Prosim dodaj dokaz, ze som rasista. Nahlasil som ta na miliony stranok, za to ze si ma nepravom obvinila.
|