Na vesmírnej stanici ISS upgradnú tlačiarne
Diskusia k článku: Na vesmírnej stanici ISS upgradnú tlačiarne
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Reboot
Od: WinstonSmith
|
Pridané:
2017-11-03 16:07:49
jj, všetci nadýchnuť - ide reboot kvôli HPčkam :)
|